I KOMUNIA ŚWIĘTA 13.05.2018R.

Fotorelacja z I Komunii Świętej. Więcej zdjęć na facebooku parafii i w treści artykułu...

3 Maja Matki Bożej Królowej Polski - Odpust parafialny

FOTORELACJA

Więcej zdjęć w artykule lub na Oficjalnym Facebooku parafii...

V TURNIEJ PARAFIALNEGO TENISA STOŁOWEGO - WYNIKI

Galeria w treści artykułu...

2 LISTOPADA Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

W dniu liturgicznego wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych, tzw. Dzień Zaduszny - 2 listopada, Grupa Apostolska, wzorem lat poprzednich, zorganizowała modlitwę za Zmarłych. Po wieczornej Mszy Świętej, Grupowicze oraz chętni parafianie udali się procesjonalnie na Cmentarz, aby modlić się za tych, którzy odeszli od nas na wieczny spoczynek. Różaniec wraz z rozważaniami i wypominkami poprowadziła Młodzież i Dzieci. Modlitwę różańcową ubogacił śpiewem pan organista - Andrzej Zarycki. Duchową pieczę sprawował ksiądz Karol Paluch.

DOŻYNKI PARAFIALNE

7 września w naszej Parafii odbyły się Dożynki Parafialne połączone z festynem. Rozpoczęły się one Mszą Świętą w kościele w góralskiej oprawie. Przedstawiciele 4 miejscowości przynieśli przepiękne wieńce dożynkowe, które zachwyciły wszystkich swym wyglądem.  Pragniemy tu docenić ogromny wkład pracy osób przygotowujących wieńce i przedstawiamy je w galerii poniżej. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania i przeprowadzenie festynu.

             
265011 odwiedzin od 1 marca 2013                                           1999-2020 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms