OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA   - 05.09.2021r.

Dziś w naszej parafii Dożynki Miętusiańskie. Rozpoczęcie Mszą św. dziękczynną w oprawie góralskiej   o godz. 11.00. Następnie Organizatorzy zapraszają do ogrodu plebańskiego, gdzie na wszystkich czekać będą występy zespołów, konkursy, smaczne potrawy oraz zabawa.

Próba scholki we wtorek o godz. 16.00 w salce. Zapraszamy nowe osoby, które pragną wielbić Pana Boga śpiewem.

W środę wypada Święto Narodzenia NMP.

Bardzo dziękujemy 2 rodzinom z Czerwiennego i 1 z Cichego za ofiary na potrzeby parafii.       

Zachęcamy gorąco wszystkich do czytania prasy katolickiej. Dziś do nabycia specjalne wydanie poświęcone nowym błogosławionym. W zakrystii są do nabycia kalendarze „Gościa Niedzielnego”.

Wójt Gminy Czarny Dunajec informuje, że w dniach od 6 do 19 września w ramach konsultacji w sprawie nadania statusu miasta miejscowości Czarny Dunajec odwiedzą mieszkańców Gminy pełnomocnicy Wójta, którzy mają za zadanie zebranie opinii  w wymienionej sprawie. Mieszkańcy  mogą również oddawać glosy bezpośrednio w Urzędzie Gminy.

Sołtys wsi Ciche zaprasza na zebranie wiejskie, które odbędzie się w przyszłą niedzielę w remizie OSP Ciche Środkowe o godz. 13.00. Ponadto Sołtys będzie zbierał opłaty za wywóz śmieci w piątek w remizie OSP Ciche Dolne i w sobotę w salce obok plebani w godz. od 9.00 do 11.00 oraz w domu codziennie od godz. 15.00.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych we wsi Ciche odbędzie się w sobotę 11 września. Odpady należy wystawić wzdłuż poboczy dróg głównych przed godz. 8.00.

             
387623 odwiedzin od 1 marca 2013                                           1999-2021 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms