OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA   - 18.07.2021r.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wzięli udział w akcji honorowego oddawania krwi. 59 zarejestrowanych osób oddało 25 litrów bezcennej krwi.

 

Po Mszy św. będzie można dziś wesprzeć misje ofiarami do puszek.

 

Wtorek – wspomnienie bł. Czesława, prezbitera

Czwartek – Święto św. Marii Magdaleny

Piątek – Święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy

Sobota – wspomnienie św. Kingi, zakonnicy

W piątek wyrusza z Bachledówki  Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę. Tradycyjnie pierwszy postój znajduje się przy naszym kościele. Kto chciałby włączyć się w przygotowanie poczęstunku dla pielgrzymów proszony jest o kontakt z Ks. Proboszczem.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów połączone z modlitwą za wstawiennictwem św. Krzysztofa, Patrona podróżujących.

Za tydzień, 25 lipca Organizatorzy zapraszają mieszkańców Starego Bystrego na uroczyste obchody 430 rocznicy lokacji wsi Stare Bystre. Rozpoczęcie Mszą św. w kościele na Skałce o godz. 15.00. Szczegółowy program znajduje się w gablocie przy wyjściu  z kościoła.

Bardzo dziękujemy 2 rodzinom z Czerwiennego, 1 z Ratułowa, 1 z Cichego oraz pewnej rodzinie z USA za ofiary na potrzeby parafii.       

Zachęcamy gorąco wszystkich do czytania prasy katolickiej.

Wójt Gminy Czarny Dunajec informuje wszystkich mieszkańców, że dziś w godz. od 8.00 do 15.00 odbywa się szczepienie przeciw Covid-19  jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson na rynku w Czarnym Dunajcu.

             
378171 odwiedzin od 1 marca 2013                                           1999-2021 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms