OGŁOSZENIA PARAFIALNE

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO - 2.02.2020R.

 1. Wczoraj w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Cichem w  odbył się VII Parafialny Turniej Tenisa Stołowego. Zwycięzcą całego turnieju został Leszek Kozieł z Ratułowa. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom.
   
 2. Jutro tj. w poniedziałek  ks. Michał odwiedzi chorych z Ratułowa od g. 8.30.
   
 3. Przypominamy, że codziennie przed Mszą św. wieczorną Róże Różańcowe prowadzą Modlitwę w intencji Ojczyzny i Kościoła, do której zapraszamy wszystkich. Wcześniej zapraszamy do osobistej adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Harmonogram modlitwy na luty dla Róż Różańcowych znajduje się w gablocie oraz na parafialnej stronie internetowej.
   
 4. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Spowiedź św. w kościele w czwartek i w piątek od g. 16.00. W kaplicy w piątek od g. 14.00 przed Mszą św. o g. 15.00.
   
 5. W czwartek w czasie spowiedzi św. adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji rodzin oraz o nowe powołania.
   
 6. Serdeczne Bóg zapłać wyrażamy 4 rodzinom z Ratułowa, 3 z Czerwiennego, 3 ze Starego Bystrego, 1 z Cichego oraz 3 rodzinom z USA za złożone ofiary na potrzeby parafii.
   
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
             
256474 odwiedzin od 1 marca 2013                                           1999-2020 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms