OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 28.05.2023r.

Dziś Parafialne Święto Rodziny. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 11.00, a po niej liczne występy, konkursy i zabawy w ogrodzie plebańskim. Zapraszamy gorąco całe rodziny.

Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Odpust w kaplicy w Ratułowie. Suma odpustowa o godz. 11.00. Zapraszamy wszystkich.

W środę Święto Nawiedzenia NMP.

W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Zakończenie Nabożeństw Majowych w środę. Od czwartku odprawiamy nabożeństwa czerwcowe.

W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Spowiedź św. w kościele w czwartek i w piątek od g.18.00. W kaplicy spowiedź św. w piątek od g. 14.00, przed Mszą św. o godz. 15.00.

W czwartek w czasie spowiedzi św. w kościele i w piątek w kaplicy adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji rodzin i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

Do chorych udamy się w sobotę: od godz. 8.30 do Starego Bystrego i Cichego, od g. 9.30 z Czerwiennego i od godz. 11.00 do Ratułowa.

W sobotę przed Mszą św. różaniec prowadzony przez Róże w intencji Ojczyzny, a po Mszy św. wieczornej modlitwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

XXVI Piesza Pielgrzymka „Sursum Corda” z Krzeptówek do Ludźmierza odbędzie się 3 czerwca. Wyjście o godz. 7.00, zakończenie Mszą św. w Ludźmierzu o godz. 18.00.

Za tydzień kończy się okres Komunii św. wielkanocnej, do czego zobowiązuje nas przykazanie kościelne.

Bardzo dziękujemy 2 rodzinom z Cichego i 1 z Ratułowa za ofiary na potrzeby parafii. Dziękujemy także Rodzicom młodzieży bierzmowanej za złożone ofiary.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Burmistrz Miasta i Gminy zaprasza na spotkanie  informacyjne dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania do wymiany źródeł ciepłą oraz wykonania audytów energetycznych, które odbędzie się środę o godz. 17.00 w budynku remizy OSP w Czarnym Dunajcu.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Ratułowie odbędzie się we wtorek, w Starem Bystrem we środę.

             
522178 odwiedzin od 1 marca 2013                                           1999-2023 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms